Movies
Ratings
1137
Project Hail MaryRated ★ 4.5
MercyRated ★ 1.5
EternityRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 0.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
HereticRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Grand Maison ParisRated ★ 2.5