Movies
Ratings
76
The HostRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.0- Someday or One DayRated ★ 1.5
The BrutalistRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
How to Eat Fried WormsRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
OasisRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
The MediumRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5