Series
Ratings
632
Bokutachi wa Mada Sono Hoshi no Kousoku wo ShiranaiRated ★ 2.5
Kujo no TaizaiRated ★ 2.5
Shine on MeRated ★ 3.0
Our GenerationRated ★ 3.0
Tonari no Nurse AidRated ★ 3.0
Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.0
My Journey To YouRated ★ 3.5
Kita-kun ga Kawai Sugitete ni Amaru no de, Sannin de Share-suru Koto ni Shimashita.Rated ★ 2.5- Ms. Undercover BossRated ★ 5.0
Until I Destroy My Husband's FamilyRated ★ 3.5
Mr. BrideRated ★ 3.0
Hitori de ShinitaiRated ★ 4.0
Yuria's Red Thread of FateRated ★ 1.5
Legend of the Female GeneralRated ★ 4.0
Love Me, Love My VoiceRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
So, You Make ItRated ★ 3.5
Divorce LawyerRated ★ 4.0
Just a bit EspersRated ★ 1.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0