Series
Ratings
84
Zombie Land Saga RevengeRated ★ 5.0
Zombie Land SagaRated ★ 5.0
Blue PeriodRated ★ 4.5
Sound! Euphonium 3Rated ★ 4.0- Sound! EuphoniumRated ★ 4.0
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Pretty Boy Detective ClubRated ★ 5.0
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia RecordRated ★ 1.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
PenguindrumRated ★ 4.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 4.0
Bloom Into YouRated ★ 2.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 5.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 3.5