Movies
Ratings
82
Doctor StrangeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The HostRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0