Series
Ratings
97
The DinosaursRated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
GachiakutaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0