Series
Ratings
223
D.P.Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
MomRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Friend, Our LegendRated ★ 3.5