Series
Ratings
249- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Ms. MarvelRated ★ 2.0