Titles you rated
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 2.5
Hot BrothersRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 0.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0