Series
Ratings
98
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Dear XRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 4.5
Link Click Bridon ArcRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- My Hero AcademiaRated ★ 4.5