Series
Ratings
97
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
A Couple of CuckoosRated ★ 2.5