Movies
Ratings
143- Take OffRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0