Movies
Ratings
734- The Old Woman with the Knife: International CutRated ★ 3.0
Lesson in MurderRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 5.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 2.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 1.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5