Series
Ratings
10
The NewsroomRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0