Movies
Ratings
245
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
PiperRated ★ 5.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.5