Movies
Ratings
395
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 2.5
Any Day NowRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0
The GiftRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0