Movies
Ratings
308
The HolidayRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
WolfsRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5