Series
Ratings
119
AdolescenceRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 0.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 2.0