Movies
Ratings
252
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The WitnessRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5