Series
Ratings
55
ChernobylRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 2.5
GrimmRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 3.5
GothamRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
GothamRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0