Movies
Ratings
2050- D-Day, FridayRated ★ 4.0
- HometownRated ★ 4.0
- The Scattered Mind WomanRated ★ 3.0
- Swim of LifeRated ★ 2.0
- An Empty RoundRated ★ 4.0
- Resident BirdRated ★ 2.5
- Late Summer HeatRated ★ 2.5
- When God Swallows CandyRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 3.0- SUPERNOVARated ★ 3.0
- The Simple Truths about YouRated ★ 3.0
- First CutRated ★ 2.5
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 3.5- Afternoon GuestRated ★ 2.5
Life UnrehearsedRated ★ 3.0
HappeningRated ★ 4.5- ChaehwaRated ★ 3.0
Eternal SummerRated ★ 3.0
A Summer's TaleRated ★ 4.0
All Hands on DeckRated ★ 4.0