Movies
Ratings
257
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.0
SpencerRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
A Whisker AwayRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Waiting For RainRated ★ 2.5
The CourierRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0