Movies
Ratings
1107
ThrashRated ★ 1.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 2.5
The Equalizer 3Rated ★ 2.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0