Series
Ratings
48
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0