Series
Ratings
195
The Art of SarahRated ★ 3.0
BootsRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Missing YouRated ★ 2.0
Twenty AgainRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 1.5
Mischievous KissRated ★ 1.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5