Series
Ratings
239- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- JeongnyeonRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Chihayafuru 3Rated ★ 4.0
Chihayafuru 2Rated ★ 3.5
ChihayafuruRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 3.0
Gintama.Rated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 4.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 3.0