Series
Ratings
181- Hello CarbotRated ★ 2.5
- Hello CarbotRated ★ 3.0
- Hello CarbotRated ★ 2.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5- Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 3.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0
Pop Team EpicRated ★ 0.5- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0