Series
Ratings
110- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 4.5
They Kiss AgainRated ★ 4.5- プライドRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 4.0- サプリRated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 4.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
The 101st ProposalRated ★ 4.0- Han River BalladRated ★ 4.0
Let's Go to the BeachRated ★ 4.5