Series
Ratings
120
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Begin Again Season 2Rated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.0
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 3.5
Real MenRated ★ 2.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5