Series
Ratings
37- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
One Day at a TimeRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Run OnRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Inspector KooRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
The Best Moment To Quit Your JobRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 3.0