Series
Ratings
57
Link: Eat, Love, KillRated ★ 3.5
Siren's KissRated ★ 3.0
Kill ItRated ★ 2.5
ChimeraRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 3.5
My Lovely LiarRated ★ 2.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Cafe AmorRated ★ 3.5
AgencyRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
You Are My SpringRated ★ 3.0
Not OthersRated ★ 3.5
The Moon That Rises in the DayRated ★ 2.0
Chief KimRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0