Series
Ratings
284
The Art of SarahRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- Shall We Chat?Rated ★ 4.5