Series
Ratings
16- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5