Movies
Ratings
145
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 0.5
PeninsulaRated ★ 1.5
#AliveRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0