Series
Ratings
20
Low LifeRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Our MovieRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
GlitchRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Warrior Nun Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0