Movies
Ratings
13
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5