Series
Ratings
144
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 2.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0- RAP:PUBLICRated ★ 3.0
Money GameRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
The ManipulatedRated ★ 1.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0