Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 1.5
I-LANDRated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Older SisterRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Gokujô!! Mecha mote iinchôRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 2.5
Sumika SumireRated ★ 2.5
Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 2Rated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.5- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 3.5
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 3.5
NANARated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0