Movies
Ratings
180
Stop Making SenseRated ★ 3.5
The TraitorRated ★ 3.5
The Lost DaughterRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 3.5
Making Waves The Art of Cinematic SoundRated ★ 4.0
It's A Flickering LifeRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
So Far So CloseRated ★ 5.0
A HeroRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
The Teachers' LoungeRated ★ 4.0
The HandRated ★ 4.0
Mountain CryRated ★ 3.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.0
HiddenRated ★ 4.0
The Wrong ManRated ★ 3.0
The SearchersRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Floating WeedsRated ★ 4.0
Le SamouraïRated ★ 3.5