Series
Ratings
39
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 5.0
Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
Bayside ShakedownRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 0.5- 임상범죄학자 히무라 히데오의 추리Rated ★ 2.5
Hellsing UltimateRated ★ 3.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 1.5
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.0
Mrs. PepperpotRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 1.0