Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0