Series
Ratings
211
Captivated, by YouRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.0- Hell is Other PeopleRated ★ 2.5
Scoop's EggRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Hormones Season 1Rated ★ 2.5
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 3.0
Sahara-sensei to Toki-kunRated ★ 2.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Sins of Our MotherRated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
American VandalRated ★ 4.5
American VandalRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0