Series
Ratings
76
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
UzumakiRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5