Movies
Ratings
402
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BanG Dream! Poppin‘ Dream!Rated ★ 2.5
Love Live! The School Idol MovieRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Aachi and SsipakRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5