Series
Ratings
22
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 4.5
Knightfall Season 2Rated ★ 2.0
Knightfall Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 0.5
JumongRated ★ 0.5
Empress KiRated ★ 0.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5- Three KingdomsRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 0.5- Knowledge Channel eRated ★ 0.5
Rustic PeriodRated ★ 2.0
The PacificRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5