Series
Ratings
101
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0