Titles you rated
The Night Agent Season 2Rated ★ 2.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Your Turn To KillRated ★ 3.5
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Bee and Puppycat: Lazy in SpaceRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.0
"Deji" Meets GirlRated ★ 2.5
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
Old RookieRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 0.5
MIU404Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0