Series
Ratings
273
The Art of SarahRated ★ 3.5- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Depp v HeardRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.5
The Man with 1000 KidsRated ★ 3.5
Dirty Pop: The Boy Band ScamRated ★ 2.5