Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5