Titles you rated
Adventure TimeRated ★ 5.0
Over the Garden WallRated ★ 5.0
CitrusRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5- The Future DiaryRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0